Wróć

Premierowa Niedziela Palmowa i Wielki Poniedziałek

             Po ogromnych sukcesach widowiskowych przeżyć pt: „KIELICH GORYCZY” i „GÓRA I MORZE – Prawo Boga nie przemija”,  które zgromadziły setki widzów – uczestników  Parafialna Grupa Ewangelizacji przygotowała zupełną nowość na podstawie kolejnego autorskiego scenariusza.

        DOZWÓL PANIE to przeżycie, po którym człowiek nie jest już taki sam. To wejście do świata biblii nie tylko przez genialną grę aktorską lecz również poprzez szereg zastosowanych efektów specjalnych. To otarcie się o szaty, usłyszenie myśli i wtopienie się w biblijną muzykę. O nastrój zadba unikatowe połączenia oświetlenia i aranżacji dźwiękowej a uczestnicy przeżycia na własnej skórze odczują to co biblijni bohaterowie.

Aby zrealizować przedsięwzięcie Parafialna Grupa Ewangelizacji przyjęła w swe szeregi kolejnych 30 aktorów. Łącznie widowiskowe przeżycie stworzy ponad 100 osób.

 

A w związku z płynącymi licznie zapytaniami o rezerwacje miejsc tak jak to było w przypadku premier w październiku informujemy, że dnia 24 marca w sposób szczególny zapraszamy wszystkich parafian a 25 marca osoby spoza parafii. A wszystko po to aby umożliwić jak najwygodniejsze miejsca i komfort do przeżywania premierowego "DOZWÓL PANIE"

 

Galeria zdjęć