Ogłoszenia duszpasterskie

1. Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu złożyli indywidualne ofiary na potrzeby parafii.

2. W tym tygodniu I Czwartek, I Piątek, miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. Objazd chorych w piątek od godz. 08.00.

3. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 08.00 modlitewne spotkanie RŻR

4. Różaniec w tym tygodniu: po Mszy wieczornej, w piątek o 17.30, w sobotę o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 07.30. Zapraszam dzieci na różaniec. W tym tygodniu różaniec prowadzą: w środę lektorzy, w czwartek i piątek dzieci z naszej szkoły.

5.  Za okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych zapraszam wszystkich Seniorów w przyszłą sobotę na godz. 11.00 do Sali Wiejskiej w Słupi pod Kępnem. Rozpoczniemy Mszą św., następnie poczęstunek o godz. 13.00 rozstrzygnięcie  konkursu fotograficznego i wręczenie nagród. Do jutra można jeszcze nadsyłać zdjęcia.

6. W poniedziałek Msza św. za przyczyną św. Charbela

7. W przyszłą niedziele kiermasz słodkości po każdej Mszy św. na parkingu. Dochód ze sprzedaży na zakup wózka dla Ewy Wróbel. Więcej informacji na plakatach w gablocie

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia składamy serdeczne życzenia obfitych łask Bożych i opieki Matki Najświętszej oraz św. Patronów