OGŁOSZENIA

1. Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu złożyli indywidualne ofiary na potrzeby parafii.

2. Różaniec w tym tygodniu: po Mszy wieczornej, w sobotę o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 07.30. Zapraszam dzieci na różaniec. W tym tygodniu różaniec prowadzą: w poniedziałek BPP Słupia, w środę i piątek dzieci z naszej szkoły.

4. Wyjazd ministrantów, scholii, młodych lektorów do Torunia w czwartek o godz. 05.00 z parkingu przy kościele.

5. W niedzielę 31 października organizuje dla dzieci, młodzieży i wszystkich chętnych „BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH” z wieloma atrakcjami na Sali Wiejskiej w Słupi. Szczegóły za tydzień proszę już jednak pomyśleć za jakiego świętego chce się przebrać.

6. Organizuje wyjazd do Lichenia 25 października (poniedziałek). Zapisy do 22 października. Koszt 50 zł

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia składamy serdeczne życzenia obfitych łask Bożych i opieki Matki Najświętszej oraz św. Patronów