OGŁOSZENIA

1. Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu złożyli indywidualne ofiary na potrzeby parafii.

2. W niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 modlitewne spotkanie BPP prowadzi Słupia

3. Jest do nabycia nowy numer „Opiekuna”

4. W poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we Wtorek NMP Bolesnej, w Piątek Święto św. Stanisława Kostki – Patrona młodzieży, po Mszy św. adoracja, którą przygotuje młodzież.

5. Różaniec we wtorek po Mszy św. o godz. 08.00, w środę nabożeństwo do św. Józefa, w czwartek nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W poniedziałek na probostwo po Mszy św. zapraszam LEKTORÓW, w czwartek zapraszam ZESPÓŁ CHARYTATYWNY

7. We wtorek i środę spotkanie młodzieży o godz. 19.00 w Ośrodku Caritas

8. Od poniedziałku do piątku Msze św. będą odprawiane w kaplicy Caritas w Parku.

9. Biuro parafialne czynne codziennie.

10. Pogrzeb śp. Mariana Góreckiego z Piasków we wtorek o godz. 11.00, różaniec dzisiaj, poniedziałek o godz. 18.00 na Sali, w dniu pogrzebu o godz. 10.30. Dobry Jezu…

11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia składamy serdeczne życzenia obfitych łask Bożych i opieki Matki Najświętszej oraz św. Patronów