OGŁOSZENIA

1. Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu złożyli indywidualne ofiary na potrzeby parafii.

2. W poniedziałek o 18.00 Msza św. za przyczyna św. Charbela, we wtorek rano Różaniec, w środę nabożeństwo do św. Józefa, w czwartek nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszam

3. W tym tygodniu I Czwartek, I Piątek, I Sobota Miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. Objazd chorych w piątek od godz. 08.00.

4. Zapraszam w każdy piątek na Drogę Krzyżową o godz. 17.30. Gorzkie Żale śpiewane będą w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 i godz. 11.00.

5. W piątek Drogę Krzyżową prowadzi młodzież

6. Relikwie św. Charbela w tym tygodniu zabierają:

01.03. (poniedziałek) – P. Rachlak,

03.03. (środa) – P. Wróbel,

05.03. (piątek) – P. Czapczyńska,

7. Biuro Parafialne we wtorek i czwartek nieczynne

8. Do nabycia nowy numer Opiekuna

9. Przypominamy o składaniu ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego u swoich Zelatorów wszystkie Róże Różańcowe do 28 marca. Zelatorów proszę o aktualne listy osób należące do Róż Różańcowych.

10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia składamy serdeczne życzenia obfitych łask Bożych i opieki Matki Najświętszej oraz św. Patronów

.