OGŁOSZENIA

1. Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu złożyli indywidualne ofiary na potrzeby parafii.

2. W tym tygodniu I czwartek, I piątek, i Sobota miesiąca. Spowiedź w piątek o godz. 17.00, objazd chorych w piątek od godz. 08.00.

3. W piątek liturgiczne Święto Przemienienia Pańskiego. W tym dniu odbywa się również całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu.
Od godziny 17.00 Adorację poprowadzi BPP. Serdecznie zapraszam.

4. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 08.00 modlitewne spotkanie RŻR

5. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Zapowiedź II
Grzegorz Hubert Olas, zam. Gomunice i Judyta Lorek,  zam. Słupia pod Kępnem

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach w zawarciu powyższego małżeństwa zobowiązany jest do zgłoszenia tego faktu u Proboszcza.

6. Do nabycia nowy numer Opiekuna

7. W poniedziałek Msza św. za przyczyną św. Charbela. Serdecznie zapraszam

8. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Marian Składnikiewicz z ul. Wąskiej. Dobry Jezu...

9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia składamy serdeczne życzenia obfitych łask Bożych i opieki Matki Najświętszej oraz św. Patronów