OGŁOSZENIA

1. Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu złożyli indywidualne ofiary na potrzeby parafii.

2. We wtorek rano Różaniec, w środę Nabożeństwo do św. Józefa, w czwartek Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszam

3. Za tydzień I Niedziela Adwentu.

4. Do nabycia nowy numer „Opiekuna”. Od przyszłej niedzieli będą w sprzedaży świece wigilijne caritas. Mała w cenie 6 zł, duża w cenie 15 zł.

5. Ogłaszam jak co roku konkurs Rodzinny. W tym roku proszę przygotować Kalendarze Adwentowe – technika dowolna. Proszę je dostarczyć do kościoła 28 listopada (sobota). W niedzielę będzie można je odebrać po Mszy o godz. 11.00.

6. Pogrzeb śp. Tomasza Skąpskiego z Piasków w poniedziałek o godz. 13.00. Różaniec dziś o godz. 18.00 w Sali OSP Piaski w dniu pogrzebu o godz. 12.30. Dobry Jezu…

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia składamy serdeczne życzenia obfitych łask Bożych i opieki Matki Najświętszej oraz św. Patronów