OGŁOSZENIA

1. Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu złożyli indywidualne ofiary na potrzeby parafii.

2. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 modlitewne spotkanie BPP

3. Biuro parafialne będzie czynne tylko w poniedziałek i wtorek.

4. W poniedziałek o godz. 18.30 Nabożeństwo Fatimskie z procesją Figury Matki Bożej serdecznie zapraszam proszę zabrać świece oraz intencje w których będziemy modlić się podczas różańca.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia składamy serdeczne życzenia obfitych łask Bożych i opieki Matki Najświętszej oraz św. Patronów.

6. Podaję do wiadomości pogrzeb śp. Franciszka Tomalik ze Zmyślonej Słupskiej we wtorek o godz. 13.00. Różanie za zmarłego w niedzielę o godz. 19.00, w poniedziałek o godz. 20.00 na sali w Zmyślnej Słupskiej. We wtorek w kościele o godz. 12.30. Dobry Jezu ....