Wróć

Intencje mszalne

 INTENCJE

 

 

Poniedziałek 13.07.2020r.
08.00 Różaniec
18.00 1. + Andrzeja Dąbrowskiego
           2. + Zofię Lenart (od Lidii i Jarosława Ochockich)
18.30 Różanie Fatimski

Wtorek 14.07.2020r.  
08.00 Różaniec
18.00 1. + Jana Lorenca w 3 r. śm., Jadwigę Lorenc zmarłych z rodziny Lorenców, Błażejewskich, Zająców, Sadurów, Jendrów, Zamiarów, Małolepszych, Tomalików
          2. + Zygmunta Wylęga (od Zarządu i Członków OSP Słupia)

Środa 15.07.2020r.      
08.00 Różaniec
18.00 1. + Teresę Cieślak na 30 dzień po śmierci (od syna Zygmunta z żoną i synami)
  
Czwartek 16.07.2020r.
08.00 Różaniec.
18.00 1. + Jana Kuli (od wnuka Konrada z Martą)

Piątek 17.07.2020r.
08.00 Różaniec
18.00 1. + Tadeusza Kuś (od szwagierki Krysi z rodziną)

Sobota 18.07.2020r.
08.00 Różaniec
15.30 1. O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla Weroniki Idzikowskiej z okazji pierwszych urodzin
16.00 1. O Boże błogosławieństwo, zdrowie,, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla Nikodema Krzysztofa Białek z okazji 1 urodzin i całej rodziny
16.30 1. O błogosławieństwo Boże dla Zuzanny Małgorzaty Skąpskiej z okazji pierwszych urodzin z prośbą o dalszą opiekę Bożą
18.00 1. + Marię Skąpską z okazji imienin Tadeusza, Helenę, Mikołaja, Henryka Skąpskich, Stanisławę, Władysława, Annę, Józefa, Jana, Wesołowskich, Marię, Szczepana Jędrasiaków, Stanisławę, Tadeusza Góreckich, Leona Małolepszego, Marię Nowak, Jana Musiały, Jerzego Michalskiego oraz zmarłych z rodziny Grzegorków i Mikołajczyków
            2. + Zygmunta Wylęga (od Stowarzyszenia Seniorów „Radosna Jesień”)
           3. +  Jana Góreckiego w 28 r. śm., Mariannę, Szymona Góreckich, Kunegundę, Stanisława Gąszczak, Stanisława Gąszczaka, Franciszka Mikołajczyk, Tomasza Szalek, Bronisława Zysiek, Jadwigę, Romana Wylęgów, Marię, Tadeusza Skąpskich, Zofię, Jana Trelów, dusze w czyśćcu cierpiące

 

Niedziela 19.07.2020r.
08.00 1. + Anielę Małolepszą w 1 rocznicę śmierci
           2. + Czesława, Felicję, Leona Zalewskich, Marię, Wacława, Franciszka, Zofię, Jana, Marię, Władysława, Sebastiana Skąpskich, Zofię Lorenz, Józefa, Władysławę, Stanisława, Krzysztofa Głowików, Rene Zawieja, Jacka Lenorta, Marka Adamskiego, Mariana Gruszkę, Zofię Słupianek, Adama Kusiaka
10.00 W Parku

1. + Joannę Jurasik w 4 r. śm., Jana Jurasik, Mikołaja Ospałek, Jerzego Najdka, za zmarłych z rodziny Woźniaków, Applów, Jurasików, Białków
11.00 1. + Anielę Nawrot w 13 r. śm., Antoniego, Stanisława, Ignacego Nawrotów, zmarłych z rodziny Nawrotów, Kempów, Lorenców, Stanisława Zająca, Franciszka Gruszkę, Grażynę Pośpiech, ks. Alfonsa Walkiewicza, ks. Mariana Biesiadę, dusze w czyśćcu
          2. + Annę Morta w 8 r. śm., Józefa Gruszki w 18 r. śm., Czesława Osieckiego w 50 r. śm., Stanisława Mortę, Leona, Pelagię, Wacława, Helenę, Mariannę Gruszków, Andrzeja Piątka, Mariannę Biesiada, za zmarłych z rodziny , zmarłych sąsiadów, ks. Walkiewicza, ks. Mariana Biesiadę, za dusze w czyśćcu cierpiące
Chrzest Maja Latosińska

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
15.30 1. + Kazimierę Jerczyńską (od syna Eugeniusza z żoną)