Wróć

Intencje mszalne

Intencje

Poniedziałek 10.06.2024r.
08.00 1. Za Parafian
Różaniec

Wtorek 11.06.2024r.  
08.00 1. + Jolantę Karpińską (od Adama Udały z rodziną)
Różaniec

Środa 12.06.2024r.      
17.30 Różaniec
18.00 1. + Jana Golę z okazji urodzin i 24 rocznicy śmierci, Jana, Monikę Augusta Golów, ks. kan. Mariana Biesiadę, Mariannę Biesiada, Wacława i Mariannę Małolepszych, Mieczysława Janusa, Irenę Rak, Krystynę Hofman, Danielę i Zygmunta Woźniaków, za zmarłych krewnych i sąsiadów, dusze w czyśćcu

Czwartek 13.05.2024r.
18.00 1. + Tadeusza Rachel w 7 r. śm., za syna Andrzeja, Jana Kulę, za rodziców z obu stron, za dusze w czyśćcu
Różaniec Fatimski

Piątek 14.06.2024r.
08.00 1. + ks. Roberta Olejnika
Różaniec

Sobota 15.06.2024r.
16.30 1. O potrzebne łaski, opiekę Świętej rodziny i mądrość Bożą na dalsze lata pożycia małżeńskiego z okazji 15 rocznicy ślubu
          2. + W 1 rocznicę śmierci Mariana Musiał, Dorotę Musiał, Eugeniusza Stróżyk
          3. + Jacka Kaczmarzyk (od cioci Krystyny z rodziną)
17.15 1. + Jolantę Świątek-Zimoch w dniu urodzin
          2. + Teresę Hadryś o dar nieba przez wstawiennictwo Matki Bożej dla zmarłej Mamy od dzieci: Tomka, Iwony, Soni i Ilony z rodzinami
          3. + Mariannę Skąpską (od Mariana, Jana, Mirosława i Ireny Froń z rodzinami)Ostatnia popogrzebowa
18.00 1. + Jana Wylęgi w kolejną rocznicę śmierci, Władysławę, Wacława, Zygmunta, Tadeusza Wylęga, Helenę, Tadeusza, Franciszka, Katarzynę Nowak, Józefa, Mariannę Lorenc, Tadeusza Skąpskiego, księży którzy pracowali w naszej parafii, dusze w czyśćcu cierpiące
          2. + Gertrudę Kubot (od Józefa i Ryszarda Osady, Alicji Szmidt z rodziną i Janiny Osada)Ostania popogrzebowa

Niedziela 16.06.2024r.
07.30 Różaniec
08.00 1. + Pelagię, Stanisława Jeżów w kolejne rocznice śmierci, Henryka Kubiaka, Władysławę, Annę, Stanisława Rachlów, Zdzisława, Ludwika, Romana, Stanisława, Pawła, Marię, Pawła, Edytę Nawrotów, Zofię Maryniak, Ryszarda kaleta, Łucję, Bolesława, Ireneusza, Aurelię Wawrzyckich, Andrzeja, Henryka Nowojskich, Zofię Bednarczyk, Mariannę, Piotra Małolepszych, za zmarłych dziadków z obu stron, za dusze w czyśćcu, za zmarłych kapłanów, którzy pracowali w tej parafii, za zmarłych z rodziny Kubiaków, Jeżów, Rachlów
          2. + Teresę Cieślak w 4 r. śm., Wiktora, Anielę, Annę, Józefa, Elżbietę Cieślaków, Piotra Mikosia, Teresę, Jana, Franciszkę, Wacława Szubertów, za zmarłych z rodziny Wolskich
          3. + Jolantę Swiątek-Zimoch (od Karola i Janki z Domasłowa)
09.30 1. + Łukasza Wesołego w 11 r. śm., zmarłych Zofię, Kazimierza, Czesława Wesołych, Helenę, Jana Skąpskich, Janinę Leszczuk
          2. + Zofię Stempin (od Roberta i Zofii Stempin z Opatowa)
          3. + Stanisława Jerczyńskiego ( od rodziny Nęckich i Małolepszych z Donaborowa)
11.00 1. Za żywych i zmarłych parafian z ulicy Dworcowej (od mieszkańców budujących ołtarz na Boże Ciało)
          2. + Andrzeja Kwaśnik (od rodzin Mucha, Tyra, Mituta, Mielcarek i Brylak)
          3. + Agnieszka Fiołka na 30 dzień po śmierci (od męża Łukasza)