Wróć

Premiera - czytaj więcej...

Parafialna Grupa Ewangelizacji zaprasza na NOWE PRZEŻYCIE! - tak, przeżycie bo to nie jest spektakl teatralny.

Premiery zaplanowane są na 24 i 25 marca 2024 r. (Niedziela Palmowa i Wielki Poniedziałek) o godzinie 19:30 w Kościele Parafialnym w Słupii pod Kępnem.

DOZWÓL PANIE to również autorski scenariusz gdyż nie działają na gotowych dziełach. W poprzednich przeżyciach Grupa Ewangelizacyjna umożliwiła uczestnikom wejście do świata biblii nie tylko przez genialną grę aktorską lecz również poprzez szereg zastosowanych efektów specjalnych. Podczas przeżycia uczestnicy mogli z bliska zobaczyć bohaterów z Pisma Świętego, otrzeć się o szaty, poczuć ich dotyk, usłyszeć myśli i wtopić się w biblijną muzykę oraz używane wówczas instrumenty. O nastrój zadbało unikatowe połączenia oświetlenia i aranżacji dźwiękowej. Uczestnicy na własnej skórze tak jak bohaterowie biblijnii odczuwali zmienne warunki pogodowe od burzy przez wytworzony wiatr, rosę aż po mgłę.

A czym uda się im zaskoczyć tym razem?

Obiecują, że znaleźli już odpowiedź na to pytanie. Potwierdzają, zastosowanie nowych efektów, które pozwolą przybyłym jeszcze głębiej przeżywać to, co wydarzyło się przed laty. Takich efektów widz w teatrze na pewno nie jest w stanie doświadczyć. Wiemy już, że na potrzeby nowej premiery kolejny raz poszerzyli swoje grono o kolejnych 30 aktorów. Tak więc wystąpi 100 bohaterów.  Reasumując  zaangażowanych w to dzieło wraz z wokalistami i technikami jest ponad 100 osób gdzie warty przypomnienia jest fakt, że przy pierwszym wystawianym przeżyciu grupa liczyła zaledwie 40 osób.

Po co to wszystko?

A po to, by pobudzać wiarę i ożywiać wydarzenia, których nie było naszemu stuleciu dane przeżyć. Może gdybyśmy przeżyli to co inne osoby żyjące w czasach proroków, Chrystusa i innych świętych pozwoliłoby nam jeszcze bardziej wierzyć? Jedno jest pewne, każde serce i sumienie pozostaje poruszone.

 

Grupa Ewangelizacyjna informuje, że ich nowe dzieło pod względem treści pozostanie niespodzianką. Dodają również, że przez zastosowanie mocnych scen i efektów specjalnych Przeżycie to, tym razem nie jest kierowane do osób poniżej 15 roku życia.

 

A w związku z płynącymi licznie zapytaniami o rezerwacje miejsc tak jak to było w przypadku premier w październiku informujemy, że dnia 24 marca w sposób szcególny zapraszamy wszystkich parafian a 25 marca osoby spoza parafii. A wszystko po to aby umożliwić jak najwygodniejsze miejsca i komfort do przeżywania premierowego "DOZWÓL PANIE"

 

 

Galeria zdjęć